Ukraine

Школа, що була заснована у 1884 році, надає учням у віці від 7 до 18 років можливість навчатися у теплій, дружній атмосфері, досягаючи успіху в навчанні і великій кількості різноманітних занять: музиці, мистецтві, спорті або театрі.

Освітня система Великобританії цінується завдяки своїм високим стандартам, і ми в Ellesmere College підтримуємо цю традицію, зосереджуючись на академічних та соціальних потребах кожного учня.

Ми готуємо учнів до іспитів, необхідних для отримання атестата про середню освіту, іспитів у рамках програм Pre A-Level, A-Level і Міжнародного бакалаврату. Окрім цього, ми надаємо їм можливість приймати участь у різноманітних спортивних та соціальних заходах.

Школа розміщується на власній території площею 50 гектар у надзвичайно мальовничій місцевості. Вона зручно розташована неподалік від історичного містечка Елсмір, менш ніж в 100 кілометрах від Манчестера та Бірмінгема, одних з найбільших міст Англії.

ПРО ELLESMERE COLLEGE...

У навчальному закладі Ellesmere College панує безпечна, дружня та тепла атмосфера: сімейні цінності для нас завжди на першому місці. Учні з багатьох країн світу, що мешкають у школі, утворюють велику спільноту і приймають активну участь у житті школи.

Наші сучасні житлові приміщення забезпечують високу якість життя, комфорт та безпеку для учнів школи, а персонал цілодобово готовий відреагувати на будь-які прохання мешканців гуртожитку. Існує налагоджена взаємодія між викладачами та співробітниками гуртожитку, і, таким чином, про учнів безперервно піклуються.

У гуртожитку наявні різні типи кімнат, більшість з яких є одно- або двомісними з власною ванною кімнатою та туалетом. Бездротовий зв'язок Wi-Fi доступний на всій території школи.

Ми знаємо, що надзвичайно важливо створити відчуття єдності та сімейного тепла в Ellesmere College, особливо тому, що школа є для учнів «домом вдалині від дому». Ми заохочуємо учнів розвивати свої соціальні навички та впевненість у собі.

Велика кількість спортивних програм та гуртків доступна для відвідування, тож кожен учень може знайти собі заняття до душі. Спортивні заняття - веселощі влітку у басейні чи вечірні вправи у спортивному залі - однаково дозволяють учням займатися фізичною активністю на свіжому повітрі.

Програма Arena Arts має на меті пропагувати мистецтво як в самому Ellesmere College, так і в межах більш широкої спільноти. Вона включає на постійній основі заняття танцями, театром та музикою, традиційні види візуального мистецтва, такі як малювання, живопис та скульптура, а також сучасні його види: створення кінофільмів, звукозапис та цифрову фотографію.

«Я вибрав Ellesmere College завдяки своїм батькам. Вони запитали, чи не хотів би я навчатися в іншій країні. Ідея мені сподобалася. Далі ми зупинилися на Англії через високу якість навчання, яка вважається найкращою в світі. Ellesmere College дуже відрізняється від шкіл в Україні. Це ідеальне середовище для розвитку спортивних та музичних навичок учнів. Найкраща річ у навчанні в пансіоні - можливість поспілкуватися з людьми з усього світу; ви також отримуєте якісну освіту та високі шанси на вступ до вищих навчальних закладів».

Ellesmere College Information

 
Note: You will need Adobe Reader to view PDF documents, or Microsoft Word to view/edit Word documents.